Nezařaditelné

1. místo v Miss Sims

29. září 2013 v 12:45 | Alča
Ahoj po dlouhé době přidávám článek. Věřte mi měla jsem mnohem důležitější věci na práci např: učení... :( A tak jsem na blog neměla čas. Teď už ale ke článku :) Na blogu our--sims.blog.cz jsem vyhrála Miss Sims 2013. Za výhru jsem dostala diplom a pár dalších cen.

Moc děkuji všem co mě podpořili svými hlasy a také Simíí za krásný diplom :)

Můj Ask :D

21. června 2013 v 14:00 | Alča
Ahoj v mém dnešním článku vám dám adresu na můj ask, kde se mě můžete ptát úplně na cokoli.... :D


Tak doufám, že se mě na něco zeptáte (byla bych mo ráda) :)

1. Máj lásky čas :D

1. května 2013 v 12:00 | Alča
1. Máj lásky čas a také svátek práce. Když se řekne 1. Máj, tak se někomu vybaví nádnerné rozkvetelé stromy, někomu líbání pod třešní, jeden volný den ve škole a někomu zas že se nemusí pracovat. :) Svátek práce se slaví již od roku 1890. Tradičním zvykem je líbání se svou láskou pod rozkvetlou třešní. Tento zvyk se mi moc líbí :D, je takový romantický... . Moc se mi také líbí, že studenti nejdou do školy ( komu by se to také nelíbilo ). Všem vám srdečně přeji, aby jste si tento den užili se svojí opravdouvou láskou a kdo ji nemá ( třeba já xD ), tak ať si aspoň užije, že nemusí jít do školy. Já si to rozhodně užiju. S láskou Alča :)


Vyzařovačka na Květen

30. dubna 2013 v 17:13 | Alča
Ahoj, jak se máte?? Já celkem fajn :). Rozhodla jsem se že recenze bude v pátek. A na dnešek jsem si vymyslela vyřazovačku která zde bude celý květen. Kdo neví jak vyřazovačky fungují, tak mám pro vás malé vysvětlení : Do komentářů napište, která fotka se vám nejméně líbí. :D

 
 

Reklama