Moje kecy

Nový design

28. srpna 2013 v 16:07 | Alča
Ahoj :D Jak se dneska máte? A teď k článku včera jsem udělala nový design, protože ten modrošedý byl už celkem okoukaný.... Dess je v tak trochu jiném stylu. Zkoušela jsem něco nového :D. Další design bude asi až ten zimní, protože tento rok budu mít tak trochu víc učení :). Jinak menu budu dodělávat později. Jak se vám líbí??


Náhled ♥ Spokojenost: 90% ♥ Doba výroby: 1hodina ♥

Dva týdny pryč

6. srpna 2013 v 14:30 | Alča
Po dlouhých dvou týdnech vás zdravím :D. Už jsem konečně doma, a tak budu zase pravidelně přidávat. Jeden týden jsem byla v Česku a druhý týden na Slovensku. Wi-fi byla jenom v ubytování na Slovensku, ale byla velmi pomalá... :( Tak promiňte že jsem nic nepřidala, ale neměla jsem šanci něco přidat.

A ještě jedno info

Dostala jsem nový notebook (HP ProBook 4540s můžete se na něho kouknout), za který jsem velmi ráda. Taťka mi ho sliboval už od doby, kdy jsem udělala zkoušky na Gympl. Bude asi chvilku trvat než si tam nainstaluju nějaký ten grafický program atd... Tak vás prosím mějte se mnou trpělivost :) Předem děkuju za pochopení...

Vysvědčení + loučení

26. června 2013 v 18:10 | Alča
Ahoj dnes jsme dostávali na naší základní škole závěrečné vysvědčení. Ve čtvrtek a v pátek máme ředitelské volno :D. Já jsem dostala jednu dvojku a to z výchovy ke zdraví... :) Jinak samé jedničky (já vím sem šprt) XD. Ale dnešní den byl pro mě i smutný, protože sem se musela loučit se svými dobrými kamarády (jdu na šestiletý gympl), které znám 10-7 let (jak koho). Když jsem si šla pro výzo a paní učitelka mi podávala ruku, tak nám obou vhrhly slzy do očí. Bylo to totiž velmi dojemné. Byla to moje nejoblíbenější učitelka. Pak jsme šli do tělocvičny na poslední rozloučení s tímto rokem. Na konci pustili smutnou písničku (aby se deváťáci rozloučili i já), no a já s kamarádkou jsme spotřebovaly jeden balíček kapesníku. Brečely jsme jako želvy. :) Tak to byl můj perný den. A co vaše vysvědčení?? A jak jste si užili posledním den školy, pokud jste ho už měli?? :D

New design

12. května 2013 v 17:53 | Alča
Ahoj máme tu nový design blogu. Řekla jsem si, že už to prostě chce změnu.... :D A ten design předtím byl již okoukaný a nudný, ale nový je dělaný úplně na stejný způsob... :D Tak se za chvilku zase okouká. Příště od někoho objednám :). A co jinak. Jak se máte? Včera jsem loupala ořechy (děsnej vopruz). No a dnes jsem byla na návštěvě, protože se narodil můj další bratranec. Tak jsi užijte zbytek dne.

1. den

10. května 2013 v 21:07 | Alča

Co miluju

  1. kluky :D
  2. jahody
  3. rodinu
  4. počítač xD
  5. chození ven s kamarády
  6. čtení
  7. čučení na TV :)
  8. seriál gympl
  9. třešně
  10. tanec

Tak to bylo to co miluju, ale je toho mnohem víc... :)
Těším se na 2. den projektu :D.
 
 

Reklama