Srpen 2013

Nový design

28. srpna 2013 v 16:07 | Alča |  Moje kecy
Ahoj :D Jak se dneska máte? A teď k článku včera jsem udělala nový design, protože ten modrošedý byl už celkem okoukaný.... Dess je v tak trochu jiném stylu. Zkoušela jsem něco nového :D. Další design bude asi až ten zimní, protože tento rok budu mít tak trochu víc učení :). Jinak menu budu dodělávat později. Jak se vám líbí??


Náhled ♥ Spokojenost: 90% ♥ Doba výroby: 1hodina ♥

3. Den projektu Co nemám ráda

16. srpna 2013 v 15:40 | Alča

Co nemám ráda

  1. Smrad :'D
  2. Chození do školy
  3. 1D
  4. JB
  5. Tučný maso
  6. Podzim
  7. 1. září :(
  8. Když je moc horko
  9. Nudu
  10. Nevím XD

MED pro vaše zdraví a krásu

13. srpna 2013 v 15:05 | Alča |  Beauty
Ahoj. Dnes jsem si vybrala trochu jiné téma, které na blogu do teď nebylo, ale dnes se to změní :D Jak už asi nadpis prozrazuje dnešní článek bude o medu. Ve článku vám dám pár tipů co jiného můžete dělat s medem než ho mlsat :)

Krém na akné

Smíchej několik lžiček oleje z obilných klíčků se stejným množstvím vazelíny a lžičkou medu. Vytvoříš si tak jednolitý krém, který nanášej večer po dobu jednoho týdne na pupínky a doprovázej jemnou masáží postižených míst. Uchovávej v ledničce a mast nepoužívej déle než týden, pro další použití musíš namíchat nový krém.

Afty

Med a citrón:
Nechej v ústech pomalu rozpustit lžičku medu s 2 kapkami citronu. Opakuj dvakrát až třikrát denně, dokud afty nezmizí.


Med a skořice
Smíchej med a skořici (1:1) a na afty nanášejte špejličkou. Afty pak zmizí mnohem rychleji a zabráníš tak opětnému vzniku.

Med pro lesklé vlasy


Jednu lžíci medu rozpusť v teplé vodě a vetři do vlasů. Nechej působit tři minuty a potom pečlivě opláchni vodou. Vlasy získají krásný lesk.

Medová pleťová maska

Smíchej jeden žloutek s lžičkou medu, přidej lžíci ovesné mouky a promíchej. Kaši nanes na obličej a nechej půl hodiny působit. Pak obličej opláchni.Dva týdny pryč

6. srpna 2013 v 14:30 | Alča |  Moje kecy
Po dlouhých dvou týdnech vás zdravím :D. Už jsem konečně doma, a tak budu zase pravidelně přidávat. Jeden týden jsem byla v Česku a druhý týden na Slovensku. Wi-fi byla jenom v ubytování na Slovensku, ale byla velmi pomalá... :( Tak promiňte že jsem nic nepřidala, ale neměla jsem šanci něco přidat.

A ještě jedno info

Dostala jsem nový notebook (HP ProBook 4540s můžete se na něho kouknout), za který jsem velmi ráda. Taťka mi ho sliboval už od doby, kdy jsem udělala zkoušky na Gympl. Bude asi chvilku trvat než si tam nainstaluju nějaký ten grafický program atd... Tak vás prosím mějte se mnou trpělivost :) Předem děkuju za pochopení...