Červen 2013

Zítra jedu do Chorvatska

27. června 2013 v 19:51 | Alča
Ahoj. :D Takže jak už asi nadpis prozradil, zítra odjíždím do Chorvarvatska do Baška voda. Jedu s rodinou. Určitě budu přidávat fotky, které vlastnoručně vyfotím.:D (doufám že se vám budou líbit) Myslím si že se máte na co těšit. Jinak dnes mám narozeniny, je mi konečně 13 :D. Dostala sem spoustu obleční, které po dovolené ho vyfotím a přidám na blog.

Pár foteček z internetu z místa kde jedeme v CČ:

Vysvědčení + loučení

26. června 2013 v 18:10 | Alča |  Moje kecy
Ahoj dnes jsme dostávali na naší základní škole závěrečné vysvědčení. Ve čtvrtek a v pátek máme ředitelské volno :D. Já jsem dostala jednu dvojku a to z výchovy ke zdraví... :) Jinak samé jedničky (já vím sem šprt) XD. Ale dnešní den byl pro mě i smutný, protože sem se musela loučit se svými dobrými kamarády (jdu na šestiletý gympl), které znám 10-7 let (jak koho). Když jsem si šla pro výzo a paní učitelka mi podávala ruku, tak nám obou vhrhly slzy do očí. Bylo to totiž velmi dojemné. Byla to moje nejoblíbenější učitelka. Pak jsme šli do tělocvičny na poslední rozloučení s tímto rokem. Na konci pustili smutnou písničku (aby se deváťáci rozloučili i já), no a já s kamarádkou jsme spotřebovaly jeden balíček kapesníku. Brečely jsme jako želvy. :) Tak to byl můj perný den. A co vaše vysvědčení?? A jak jste si užili posledním den školy, pokud jste ho už měli?? :D

Můj Ask :D

21. června 2013 v 14:00 | Alča |  Nezařaditelné
Ahoj v mém dnešním článku vám dám adresu na můj ask, kde se mě můžete ptát úplně na cokoli.... :D


Tak doufám, že se mě na něco zeptáte (byla bych mo ráda) :)

Wanna by my Affiliates

15. června 2013 v 12:00 | Alča
A konečně je tu zápis do affs. Affs jsou spřátelené blogy (pro ty kteří by nevěděli) :D. Budu brát max. 20 affs, ale časem se to možná i změní.

Pravidla:
} Obíhej min. 3x týdně a komentuj aspoň 2x týdně :D (kdyby i víckrát zlobi se nebudu) :D
} Prosím nepiš komentáře typu obíhám
} Když si změníš nebo pozastavíš blog tak napiš :)

Přihlášení:
} Přezdívka
} Blog
} Proč se chceš stát mám affs
} Souhlasíš s pravidly?

Já se budu snažit obíhat také 3x týdně. :D Tak se zatím mějte a doufám že se někdo přihlásí. Alča


New design

13. června 2013 v 10:48 | Alča
Ahoj udělala jsem nový design na červen (léto). Vím, že je již skoro polovina červana, ale i tak. Celkem se mi i líbí, protože je v jiném stylu. A ještě jedno info. Jsem nemocná. Je to hrozná nuda pořád jen ležet (však to znáte), ale jedno + to má. Nemusím jet na školní výlet, na který nechce jet vůbec nikdo z naší třídy. Šli bychom 10 km na hrad Helfštýn a 10 km zpátky. A na Helfštýně už byl každý alespoň 10.... Trochu mě to ale i mrzí, protože jsem poslední rok na ZŠ Kelč ze svými dobrými kamarády... (šestiletý gympl). Tak se mějte krásně a užívejte si dneší krásný den :D plný slunečního svitu.

Kola = rodiče mě chtějí zabít

4. června 2013 v 17:34 | Alča |  Deník
Ahoj omlouvám se za neaktivitu za poslední týden, ale vážně nebyl čas. Teď už k dnešnímu článku.... Název asi prozrazuje vše. :D Minulý týden měla mamka s taťkou dovolenou. To si asi umíte představit, příjdete ze školy domů a oni tam jsou. Chcete jít na počítač a oni řeknou ne. Snad každý den jsme jezdili na kole. Ježdění na kole mám ráda, ale ne když jezdíte s rodičama. Jezdí pomalu a ještě k tomu do kopců (nenávidím kopce). Každý den jsme jezdili průměrně 20 Km. Hrůza a děs!!! Tak a to je asi všechno co jsem vám chtěla říct. Mějte se pápá :D