Duben 2013

Vyzařovačka na Květen

30. dubna 2013 v 17:13 | Alča |  Nezařaditelné
Ahoj, jak se máte?? Já celkem fajn :). Rozhodla jsem se že recenze bude v pátek. A na dnešek jsem si vymyslela vyřazovačku která zde bude celý květen. Kdo neví jak vyřazovačky fungují, tak mám pro vás malé vysvětlení : Do komentářů napište, která fotka se vám nejméně líbí. :D


Shapes květy :D

29. dubna 2013 v 16:50 | Alča |  Fotky na téma
Ahoj, tak dnes tu máme poprvé něco z grafiky. Udělala jsem Shapesy s květy, pro upřesnění s květy z třešně. :) Nic jiného mě prodnešek nenapadlo. Ale chci se vás na něco zeptat :) Nebojte žádná těžká otázka. Kdy v tomto týdnu kromě středy chcete přidat recenzi na knihu? Ptám se abyste na ni byli připravení a dali komentík. Ale hlavně proto, abych ji nepsala pro nic, zanic, vy víte jak to myslím. :D

Líbí?

Nákupy 1

28. dubna 2013 v 7:38 | Alča
Jak už asi prozrazuje nadpis tento článek bude věnován mým včerejším nákupům. :) Včera jsme s rodinou jeli nakoupit nejdřív obyčejné potraviny. V Takku jsou právě teď slevy (asi někteří víte), a tak jsme se tam přišli podívat.... Akorát tam toho teda moc nebylo... (myslím tím jako na mě) :) (nejsem tlustá) Bylo tam obleční, které se mi zrovna moc nelíbilo.
Tak mě napadlo, že bychom mohli zajít ještě do Gatu. A v Gatu byly celkem pěkná trička tak mi mamka 4 koupila :D

Trička v Cč ...

Dala jsem zkoušky! :)

26. dubna 2013 v 22:16 | Alča
Ahoj dostala jsem se na 6leté gymnázium ve Valašském Meziříčí. Nastoupím již další rok. Moc se tam těším, protože v naší třídě jsou všichni kluci hm.... ( to už si umíte domyslet ), ale nevím jestli to tam bude lepší xb. Můj den D začal asi tak : Ráno jsem se probudila asi o půl šesté, nemohla jsem dospat. Pak jsem se nasnídala, vyčistila zuby atd.. :) A zachvíli poté jsme vyrazili. Jela jsem s mamkou taťkou a ještě jednou kamarádkou, která se bohužel nedostala. Přijeli jsme na místo vkročili do řůžové budovy, no a mě se začal svírat žaludek. Rodiče mě dobrovodili ke třídě a odjeli domů. V 8 hodin přišly do třídy dvě sympatické učitelky. Chvilku si s námi povídaly a pak rozdaly testy ( a to teprve byly nervy :D ) Vyplnila jsem všrchny testy, pak už se nedalo nic změnit. Přijela pro nás mamka a šli jsme na zmrzlinu. Doma jsem si myslela, že mám vše špatně, ale abych mohla říct buď ano nebo ne musela jsem si počkat na výsledky. Učitelky na zkoužkách tvrdily, že výsledky se dozvíme do pátku večer, že prý budou na stránkách školy. Já jsem se na stránky podívala již ve středu a ty výsledky tam už byly. Jak sem se dozvěděla, že jsem zkoušky udělala tak jsem se válela po zemi, já vím jsem blbá :D. A moje pořadí bylo celově na 7. místě, ale testy jsem měla napsané 4. nejlepší. Na sedmé místo mě posunuly až známky... :)

Tak jsem moc ráda, že jsem je nakonec udělala.


Flint z animované pohádky Zataženo, občas trakaře ( já ho tak žeru :D )

Welcome

26. dubna 2013 v 18:13 | Alča
Ahoj vítejte na mém autorském blogu. Rozhodla jsem se ho založit proto, že mě moc baví psát pro blog. :) Někdo z vás mě může znát z blogu graphic-aja.blog.cz <- blog o grafice.
Budu zde přidávat různé články např: O mě, fotografování, příběhy, korálkování atd..... No prostě bude toho hodně.
Tak doufám že se vám moje články budou líbit a že u nich někdy necháte i nějaký ten komentář.

Alča